PRAVIDLA PRO KNIHU VZKAZŮ

Tato Kniha vzkazů slouží  pro komunikaci návštěvníků těchto webových stránek  - příznivců Veselé trojky - se členy této hudební skupiny a případně mezi sebou. Veselá trojka si jako provozovatel webu vyhrazuje právo přidělit nebo odebrat přístupová práva pro psaní příspěvků v duchu zachování slušného a přátelského prostředí. Excesům typu vulgarismů, slovního napadání či obdobných provokací nebude dán prostor. 

Možnost psaní příspěvků do Knihy vzkazů mají pouze registrovaní příznivci, kteří  si prostřednictvím formuláře požádají o registraci a tato je jim potvrzena. Formulář pro žádost o registraci je ZDE a seznam registrovaných příznivců je TADY. Registrovaný uživatel (se zelenou registrací v seznamu registrací) může psát do nihy vzkazů své příspěvky a odpovídat na příspěvky ostatních poté, co uvede přesně své přihlašovací jméno (nick) a heslo, které si zadal ve formuláři žádosti o registraci.

Pokud by někdo porušil pravidla pro psaní příspěvků (vulgarismy, osočování, provokace apod.), bude nejprve upozorněn E-mailem o nevhodnosti svého počínání, jeho příspěvek bude smazán a jeho registrace se ze zelené změní na žlutou. Pokud i po takové výstraze by dotyčný pokračoval ve svém počínání, bude jeho registrace trvale zrušena (bez možnosti návatu) a v seznamu registrovaných se jeho registrace změní  na červenou (jméno bude trvale zablokované a nebude je již možno použít).

Případné dotazy  a připomínky směřujte na E-mail : vzkazyVT@seznam.cz